|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | Hop156 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 10 |
| Fiyat: | 99-130 usd |
| Ambalaj bilgileri: | 53x10x31cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Panel Tipi | IPS H 178/ V178 |
|---|---|
| Ekran boyutu | 15,6" |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| Çözünürlük (Y x D) | 1920x1080@60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Yüzeyi | Yansıma önleyici |
| Dokunmatik panel | Dokunmatik panel |
| Arayüz | Giriş 1 | HDMI 2.0x1 video için |
|---|---|---|
| Giriş 2 | TypeCx1 güç için | |
| Giriş 3 | TypeCx1 video için | |
| Giriş 4 | Micro USBx1 veri aktarımı için | |
| Hem A/V hem de güç için Type-C | Evet; sinyal TC portu bunu destekler |
1. Oyun ekranı için PS4/PS5 bağlamayı destekler
![]()
2. Pil isteğe bağlı bir seçimdir. pilli, nereye giderseniz gidin kullanımı kolaydır. Pil: 10000 mAh
![]()
3. Ürünlerin detaylı resimleri
![]()