RK3288 Tümü Bir Android Tablet
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Model Numarası: | K11 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Kart Yuvası, OTG |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön Kamera 2.0 |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD panel |
| Display mode: | Normally black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşletim sistemi: | Android 9.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | usb |
| Camera: | Front Camera |