18.5 inçlik TFT Android Reklam Oyuncusu / 0.297 mm Android Media Player PC
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |