15Restoran verimliliği ve özelleştirme desteği için.6 inç 8G 128G dokunmatik ekran
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Anahtar Kelime: | 15.6 inç kapasitif dokunmatik ekran kasası bir POS makinesinde tüm |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3188 Dört Çekirdek İşlemci, Saat 1.6 |
| Veri deposu: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 gb |
| İşletim sistemi: | Android 5.1 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| Karar: | 1366x768 |
| işletim sistemi: | Win-Dows 7/ Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Windows, Android |
| Model Numarası: | D7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| İşlemci Ana Frekansı: | 1.6 GHz |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1 GB/2 GB |
| Model Numarası: | Rs610p |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | İ3 İkinci Nesil |
| Karar: | 1366*768P |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |