5.45 inç Android Sistemli Mobil Pos Makinesi El Tipi Akıllı Kasa Terminali Yazıcı Çıkışı Türü Monokrom ve Wifi
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32/64 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Model Numarası: | Rs610p |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | İ3 İkinci Nesil |
| Karar: | 1366*768P |
| Boyut: | Özel Boyut |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 32/64/128/256GB |
| Malzeme: | Plastik |
| İşlemci: | i3 |
| Boyut: | 15.6 inçlik ekran |
|---|---|
| İşlemci: | ben5 |
| sistem: | Windows7/10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 128 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |