15.6 İnç Çift Ekranlı ve Intel Celeron J1900 CPU'lu Restoran Sipariş Android POS Makinesi
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Model Numarası: | i9-2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Boyut: | 13.3/15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | İsteğe bağlı |
| Veri deposu: | 2/4/8GB |
| ROM: | 16/32/64/128 GB |
| sistem: | Windows 7/10, Android |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840/RK3288 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N100 |
| sistem: | Windows 10/11 |
| Veri deposu: | 8 gb |
| ROM: | 256 GB |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Model Numarası: | i8 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 15.6+14 inç çift ekran |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |