|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | HP1001 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $129.00 - $138.00 / Unit |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Ambalaj Tablosu Stand 10 inç kapasitif dokunmatik rockchip RK3399 Reklam Ekran Tableti |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Bugünün rekabetçi ortamında, B2B operasyonları, yalnızca güçlü değil aynı zamanda ticari alanlarda sorunsuz bir şekilde dağıtım için amaçlı olarak tasarlanmış dijital arayüzler gerektirir.Bu 10 inçlik duvar montajlı Android tabletiGüçlü Rockchip RK3399 işlemcisi ve Android 7.0 işletim sistemiyle çalışan güvenilir, kullanıcı dostu,ve kurumsal düzeyde uygulamalar için özelleştirilebilir çözüm perakende ve misafirperverlikten akıllı binalara ve endüstriyel kontrol.
Bu dokunmatik ekranlı tablet yerleşik pazarı göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.çerçevesiz kapasitif dokunma tasarımı, kiosklar için ideal bir arayüz haline getirir, check-in istasyonları, dijital işaretleme, toplantı odası ekranları ve kontrol panelleri.
İster akıllı bir ofise, ister kamu bilgileri terminale veya bir misafirperverlik ortamına monte edilmiş olsun, cihaz güvenilir ve duyarlı bir performans sunarken doğal olarak çevreye karışır.
Cihazın merkezinde, 6 çekirdekli bir CPU mimarisine sahip Rockchip RK3399 yonga seti (Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53) bulunmaktadır.ve grafik yoğunluklu görevlerle bile tutarlı bir işletimEntegratörler ve geliştiriciler için, Android tabanlı yazılım uygulamaları için istikrarlı bir platform sunar.
Ticari alıcılar genellikle kutunun hemen dışında çalışan, aynı zamanda özel dağıtım gereksinimlerini destekleyen çözümlere ihtiyaç duyarlar.
Güçlü yapısı ve operasyonel istikrarı, zorlu ortamlarda 24 saat kullanıma uygun hale getirir.
Bu 10,1"lik Android duvar montajlı tablet sadece bir cihaz değil kurumsal büyüme için tasarlanmış bir çözüm platformu.İşletmelere daha akıllı inşa etmek için güç veriyor., daha etkileşimli ortamlar.
İşlemlerinizi kolaylaştırmaya veya müşterilerinize özel dijital çözümler sunmaya hazır mısınız?
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | Çift çekirdekli A72 + dört çekirdekli A53, 2.0G, RK3399 |
| RAM | 2GB |
| İç bellek | 16 GB |
| Çalışma sistemi | Android 7.1 |
| Dokunmatik ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
|---|---|
| Panel | 10.1" LCD IPS paneli |
| Karar | 1280*800 |
| Etkin alan | 309.312 ((H) x 173.988 ((V) |
| Görüntüleme modu | Normalde siyah. |
| Görme açısı | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kontrast oranı | 700 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellikler |
|---|---|
| Wifi | 802.11b/g/n/ac, 2.4G+5G |
| 3G dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | 4.0 |
| Arayüz | Özellikler |
|---|---|
| Kart yuvası | SD, 32GB'ye kadar destek |
| USB Aygıtı | Mini USB OTG |
| USB Anahtar | USB Anahtar 3.0 x 3 |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| HDMI | HD çıkışı |
| RJ45 | RJ45 |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Çalma | Özellikler |
|---|---|
| Video biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 4K'ye kadar destek |
| Ses biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Ek Özellikler | Özellikler |
|---|---|
| Duvar montaj koltuğu | 100mm*100mm duvar montajı |
| Konuşmacı | 2*2W |
| Kamera. | 2.0M/P, Ön kamera |
| Mikrofon | - Evet. |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0°40°C |
| Aksesuarlar | Özellikler |
|---|---|
| Adaptör | Adaptör, 12V/3A |
| Kullanıcı kılavuzu | - Evet. |
| Diğerleri | İsteğe bağlı |