Rj45 13 Inch 1.5GHz Octa Core All In One Dokunmatik Ekran PC Android 6.0 Tablet
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | Rs623 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, LCD, diğer |
| İşletim sistemi: | Linux, Android, Windows, Diğer |
| Veri deposu: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |