15.6 "LCD Panel Kapasitatif Dokunmatik Ekran POS Terminal Win7/8/10 Nakit Kaydı Tüm-Bir Sistem Misafirperverlik Endüstrisi
| Model Numarası: | Rs607 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | oem |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | Rs607 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | oem |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Model Numarası: | Rs623 |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |