21.5 inç NFC okuyucu duvara monte android hepsi bir arada tablet pc 4GB 32GB WIFI Rj45 ağ
| Boyut: | 15,6 inç/21,5 inç/24 inç/32 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Boyut: | 15,6 inç/21,5 inç/24 inç/32 inç isteğe bağlı |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| PoE: | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Ekran boyutu: | 8/10 inç |
| dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3188 Dört Çekirdek İşlemci, Saat 1.6 |
| Veri deposu: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 gb |
| İşletim sistemi: | Android 5.1 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 8.1 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Tip: | 1920*1080p, IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Piksel perdesi: | 0.227mm (W) |
| Kontrast oranı: | 1000: 1 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
| İşlemci türü: | RK3288 Dört Çekirdek Korteks A17 |