10.1 Inç RK3288 NFC POE Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran LED Işık Çubuğu ile Konferans Tablet
| Kamera.: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| dokunmatik ekran: | 10 Nokta Kapasitif Dokunmatik |
| Kamera.: | 2.0m/P ön kamera |
|---|---|
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Veri deposu: | 2/4 GB |
| Hafıza: | 16/32GB |
| dokunmatik ekran: | 10 Nokta Kapasitif Dokunmatik |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 18,5" |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.8G, RK3288 |