|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | SR121T-3288 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $109.00 - $156.00 / Unit |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ambalaj 12 inç dokunmatik ekran android |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Reklam ekranları ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış çok dokunmatik kapasitif ekranlı 12 inçlik geniş ekranlı Android tablet PC. WiFi, RJ45 bağlantısı ve ön kamera özelliği.
| Ekran Özellikleri | |
|---|---|
| Ekran | 12.1 inçlik LED ekran |
| Karar | 1280×800 |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Karşıtlık | 1000:1 |
| Ekran oranı/ekran alanı | 16:10 / 260×161mm |
| Yapılandırma | |
| CPU | Rockchip RK3288 dört çekirdekli işlemci, 2.0GHz'de |
| RAM | 2GB |
| ROM | 8GB |
| Sistem | Android 5.1 |
| Ağ Bağlantısı | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | RJ45 ağ arayüzü |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| 3G/4G | Dış 3G / 4G USB dongle desteği |
| Portlar ve Arayüzler | |
| SD kartı | 1×SD kart yuvası (maksimum destek 32GB) |
| Mini USB | 1×USB OTG (debug ve sistem programlaması için) |
| USB 2.0 | 3×USB 2.0 arayüzü (U diski, fare, klavye, yazıcı vb.) |
| RJ45 | 1×RJ45 ağ arayüzü |
| Kulaklık | 1x3.5mm kulaklık fişi |
| Güç | 1×4.0mm güç DC jack |
| Çoklu Medya Destek | |
| Video | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, RV (maksimum 1080P desteği) |
| Ses | MP3, WMA, AAC ve daha fazlası |
| Resim | JPEG, JPG |
| Ek Özellikler | |
| Kablosuz Fare/Klavye | Desteklenen |
| Konuşmacı | 2x2W hoparlörler |
| Kamera. | Standart 200W piksel kamerası (500W piksel kamerası isteğe bağlı) |
| OSD dili | Çince, İngilizce, Almanca, Korece, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Arapça vb. |
| Yazılım Destek | Ücretsiz kurulum uygulamaları (haritalar, oyunlar, e-posta, kendi kendini geliştiren uygulamalar vb.) |
Shenzhen Hopestar Sci-tech Co., Ltd, Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan LCD ve LED monitörlerinin önde gelen bir şirketidir. Yüksek teknoloji bir işletme olarak, kendi Ar-Ge, Fabrikamız,Pazarlama ve satış sonrası hizmet departmanı2002 yılından bu yana LCD monitör, dokunmatik ekran monitörü, CCTV monitörü, açık çerçeve monitörü ve bir PC'de uzmanlaştık.
| Ürün ölçümleri (mm) | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vücut Boyutu | Hediye Kutusu (Paketlenmiş) | |||||
| Uzunluk | Genişliği | Kalınlığı | Uzunluk | Genişliği | Yükseklik | |
| Boyutları | 309mm | 214mm | 26 mm | 362mm | 310mm | 65 mm |
| Karton (10pcs/CTN) | Ağırlık | |||||
| Uzunluk | Genişliği | Yükseklik | Net Ağırlık | Brüt Ağırlık | ||
| Boyutlar/ağırlık | 377mm | 345mm | 640 mm | 10kg | 11kg | |