15.6 inçlik dokunmatik ekranlı tüm bir masaüstü perakende pos sistemi N2840 2 + 32GB süpermarket pencere pos terminali
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows 7/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 8 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A17 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Boyut: | 11.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 4 CİGABAYT |
| ROM: | 32 GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Panel boyutu: | 10.1 inç |
| Maksimum çözünürlük: | 1280*800 |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |