15 İnç N2840 Masaüstü POS Makinesi Restoran POS Terminali 2+32GB Hepsi Bir Arada POS Sistemi Müşteri Ekranıyla
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşletim sistemi: | Android 9.0 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |