Rockchip RK3399 10 inç Android 7.0 Tablet Pc Duvar Montajı Dokunmatik Ekran Pc
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |