1080p 15 inç Android6.0 8GB 1.5GHz All In One Dokunmatik Ekranlı PC Süpermarket için
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Boyut: | 7-55inch isteğe bağlı |
|---|---|
| İşlemci: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU İsteğe bağlı |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Karar: | 1280x800/1920x1080 |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Ürün Boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Win-7/Win-10 |
| İşlemci: | Celeron/Core i3/i5 |
| Hafıza: | DDR3 2G/4G/8G |
| Hard disk: | 32GB/64GB/128GB SSD |
| Boyut: | İsteğe bağlı 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| Veri deposu: | 8GB DDR3 |
| Hafıza: | SSD 128GB |
| İşlemci: | ben5 |
| Karar: | 1366*768 |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |