|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | HP1008 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $89.00 - $104.00 / Piece |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Karton Ambalaj Mini LCD WiFi Ekran |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Bu10 inçlik Wi-Fi All-in-One Dokunmatik Ekranlı PCbir2.0MP ön kameraTicari, endüstriyel ve halka yönelik ortamlar için tasarlanmış çok yönlü bir Android tabanlı çözümdür.Bu akıllı interaktif terminal dijital işaretleme için sorunsuz insan-makine etkileşimi sağlar, kendi kendine hizmet kioskleri, video iletişim sistemleri ve otomasyon kontrol panelleri.
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | Dört çekirdek korteks A7, 1.3GHz |
| RAM | 1GB |
| İç hafıza | 8GB |
| İşletim Sistemi | Android 6.0 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
| Panel | 10.1" LCD IPS paneli |
| Karar | 1280×800 |
| Kontrast oranı | 800:1 |
| Parlaklık | 250cd/m2 (dakika) |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellikler |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| 3G Dongle | 3G USB dongle ext. |
| Ethernet | N/A |
| Bluetooth | 4.0 |
| Arayüz | Özellikler |
| Kart yuvası | TF, 32GB'ye kadar destek |
| USB1 | Micro USB OTG |
| USB2 | Micro USB Anahtar |
| Güç Jack | DC güç girişi |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Oyunu | Özellikler |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb., 1080p'ye kadar destek |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | Jpeg, Png |
| Diğerleri | Özellikler |
| Akü | 3000mAh/3.7V |
| Konuşmacı | 2x1W |
| Kamera. | 2.0MP Ön kamera |
| Dil | Çok dilli |
| Çalışma sıcaklığı | 0°40°C |
| Sertifikalar | CE/FCC/ROHS |
| Aksesuarlar | Adaptör (12V/1.5A), kullanıcı kılavuzu |
Kompakt boyutuna rağmen, bu 10 inçlik dokunmatik ekranlı PC, çeşitli iş uygulamaları için sağlam bir bilgisayar gücü ve duyarlı performans sunar.istikrarlı çoklu görev ve hızlı sistem yanıtlarını destekler, perakende işlemleri, dinamik içerik görüntüleme ve otomasyon sistemi kontrolü için idealdir.
Bu10 inçlik HD ekranile300 cd/m2 parlaklıkaydınlık iç ortamlarda bile canlı ve net görseller sağlar. Kapasittif çok dokunmatik panel, kendi kendine hizmet veren terminaller için gerekli olan kesin ve sorunsuz etkileşimi destekler.Toplantı odası kontrolü, ve endüstriyel izleme arayüzleri.
Bütünleşik2.0MP kameracihazın video iletişim, uzaktan izleme ve yüz tanıma uygulamaları için yeteneklerini genişletir.Kimlik doğrulama veya müşteri katılım fonksiyonları gerektiren dijital alım çözümleri.
DahiliWifi, bu Android PC, veri senkronizasyonu ve bulut bağlantısı için güçlü ve istikrarlı kablosuz performans sağlar.Mevcut altyapılara esnek entegrasyon için USB ve Ethernet bağlantılarını destekliyor, duvar montajına, masaüstüne yerleştirilmesine veya kioska gömülmesine kolayca uyarlanır.
Hopestar, entegratörler, dağıtımcılar ve çözüm sağlayıcıları için esnek OEM / ODM hizmetleri sunar.Ortaklara cihazı marka ve proje gereksinimlerine göre uyarlamalarına yardımcı oluyoruz..
Endüstriyel kalite malzemeler ve bileşenlerle üretilen bu dokunmatik ekranlı PC, sürekli iş yükleri altında istikrarlı çalışmayı sağlar.ve dayanıklı yapısı, zorlu ortamlarda uzun süreli kullanım için güvenilir bir seçim yapar..