Anti Newton 32 Inç Açık Çerçeve Dokunmatik Ekran Kiosk için Kapasitif IR Dokunmatik
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000CD/m2, isteğe bağlı) |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000CD/m2, isteğe bağlı) |
| Ekran boyutu: | 42 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | HDMI, Ekran bağlantı noktası |
| Türü: | Kapasitif dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000CD/m2, isteğe bağlı) |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| işlemci ana frekansı: | 1.3g |
| Optik Sürücü Türü: | HAYIR |
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10 " |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
|---|---|
| Renk: | siyah, beyaz |
| İşlemci: | Dört çekirdekli kor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4GHz ve 5.0GHz isteğe bağlı) |
| Çözünürlük: | 1280 x 800 piksel |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |