Endüstriyel 15.6 Inch RK3288 Android 8.1 Tablet PC 10 Nokta Dokunmatik Ekran
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| Karar: | 1366x768 |
| işletim sistemi: | Win-Dows 7/ Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| İşlemci: | RK3576S |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 64GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| İşlemci: | RK3568 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android 11 |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920*1080 |
| İç bellek: | 32GB |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| Ekran boyutu: | 32 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Arayüz türü: | VGA ve HDMI, Rs232- İsteğe bağlı |
| Türü: | IR Touch, kapasitif dokunuş |
| Parlaklık: | 350cd/m2 (1000CD/m2, isteğe bağlı) |