Süpermarket Restoran 15.6 İnç Win10 Yazar Kasa Sistemi Tek Ekranlı POS Terminali ve Kapasitif Dokunmatik Ekranlı
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Model Numarası: | HP-P1561 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İ5 3210m |
| Karar: | 1920*1080 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Ekran: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| İşlemci: | RK3399 |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android İsteğe Bağlı |
| Ekran çözünürlüğü: | 800*1280 |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |