Tek renkli yazıcı çıkışı: 5.5-inç Android 8.1 PDA POS terminali
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Boyut: | 5.45inch |
|---|---|
| İşlemci: | MT8766V |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 15.6 inç çift ekran |
|---|---|
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| İşlemci: | N2840, I3 3. Nesil/N2840 |
| Hafıza: | 4GB DDR4 |
| Sabit Disk Kapasitesi: | 64 GB |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588S2 |
| sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |