4G LTE Seçeneği RK3399 Duvar Montajlı POE Dokunmatik Ekran Tam HD 17.3 inç Android Tablet
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Boyut: | 5.5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | MT6580 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |
| Ekran boyutu: | 15.6'' |
|---|---|
| işlemci: | i3 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 64 GB |
| İşletim Sistemi: | Windows7/10, Android |
| Model Numarası: | I9 POS hepsi |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç, 11.6inch 15 inç 15.6inch isteğe bağlı |
| İşlemci: | Çift çekirdekli N2840 Çift İşaretli 2.16GHz İşlemci |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | Rs623 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Boyut: | 15,6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | j6412, RK3288, rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel i5, INTEL I3, Intel I7, Intel |
| Karar: | 1920*1080, isteğe bağlı |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Arabirim: | RJ45, USB3.0, USB2.0, RS232, VGA, VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Windows, Android |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Anahtar Kelime: | 15.6 inç kapasitif dokunmatik ekran kasası bir POS makinesinde tüm |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1 GB/2 GB |