Rockchip RK3399 10 inç Android 7.0 Tablet Pc Duvar Montajı Dokunmatik Ekran Pc
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü Arabirimi: | Mikro USB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Bellek kapasitesi: | 2GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşletim sistemi: | Android 9.0 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci ana frekansı: | 1.8 GHz |