21.5 inç Android Tablet PC WIFI RK3288 RK3399 4G Seçenek Duvar Montu
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| İşlemci: | Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53,2.0g, RK3399 |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| İç bellek: | 16GB |
| İşletim sistemi: | Android7.1/9.0 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3399, çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB, 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Geniş ekran: | Evet |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| Ekran tipi: | LCD |
| İşlemci markası: | Dört çekirdekli korteks A7 |
| Kamera: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56MHz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Çözünürlük: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |