|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | SC1008 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Standart Ambalaj OEM Logo Kamera Pazarı NFC 10 inç Android Ekran Reklamcılığı |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
Profesyonel 10.1 inçlik Android tableti güçlü dört çekirdekli işlemci, net IPS ekran ve sağlam 6000mAh pil ile eğitim, iş ve kişisel eğlence uygulamaları için idealdir.
| CPU | Intel Baytrail-T (Dört çekirdekli), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| İşletim Sistemi | Flash 11.1 desteği ile Win 10 |
| Görüntüle | 10.1 inçlik orijinal IPS ekran 1280×800 / 1920×1200 HFD |
| Dokunma Paneli | Çok noktalı dokunmatik ekran |
| RAM | 2GB/4GB DDR3 |
| Depolama | 32GB / 64GB Nand Flash |
| Akü | 6000mAh/3.7V Lityum |
| Kamera. | Ön 2.0 Mega |
| Ağ | WiFi: 802.11b/g/n; BT 4.0 |
| Genişleme | 1 x TF kart yuvası |
| Bağlantı | 1×Mini USB, 1×2.5mm DC jack (5V/2A), 1×Earphone Jack (3.5mm) |
| Net Ağırlık | 360 gram |
| Renk Seçenekleri | Gümüş / Siyah |