18.5 inçlik TFT Android Reklam Oyuncusu / 0.297 mm Android Media Player PC
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera/arka kamera |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Kart Yuvası, OTG |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön Kamera 2.0 |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera/arka kamera |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | MT6753 Octa-Core 1.6GHz; |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |