32 inç duvar montu Ticari ekran Dijital işaret reklamcılık Android tablet PC NFC POE dokunmatik ekran iş kiosku
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşletim sistemi: | Android 9.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
|---|---|
| Kamera: | Ön kamera |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Hafıza kapasitesi: | 2 GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Boyut: | 13.3 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front camera |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad core cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera isteğe bağlı |
|---|---|
| işlemci: | A64 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/4G |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
| İşlemci türü: | RK3288 Dört Çekirdek Korteks A17 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |