RK3399 İşlemci POE NFC 5MP Kamera ile 10.1 Inç Restoran Tablet Android Sistemi
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android İsteğe Bağlı |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Boyut: | 14 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Ekran boyutu: | 17.3" |
|---|---|
| İşlemci: | RK3366 |
| İşletim sistemi: | Android 11 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Malzeme: | Karams |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| İç bellek: | 16GB |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Ekran boyutu: | 10 inç. |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | USB TİPİ C |
| Sürücü Arabirimi:: | G+G, 5 noktalı dokunmatik kapasitif dokunmatik ekran |
| Engebeli derece: | IP65 su geçirmez, toz geçirmez, damla geçirmez |
| Ekran boyutu: | 10.1" |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Özellik: | USB TİPİ C |
| Sürücü Arabirimi:: | G+G, 5 noktalı dokunmatik kapasitif dokunmatik ekran |
| Engebeli derece: | IP65 su geçirmez, toz geçirmez, damla geçirmez |