Bilgisayar 1920x1080 60Hz LCD Dokunmatik Ekran Monitörü Parlama Karşıtı
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 19 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1440X900 |
| Arayüz türü: | DC, VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Ekran boyutu: | 13,3 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Uygulama: | Masaüstü, kapalı, duvar montajı |
| Ekran boyutu: | 15,6 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, Typec*2 |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
| Türü: | Kapasitif 10 puan dokunuş |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Kalınlığı: | 11 mm |
| Garanti: | 3 yıl |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 19,5 inç |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1280x1024 |
| Arayüz türü: | VGA, HDMI, USB |
| Türü: | Kapaktif Dokunma, 4-Kabul, 5-Make Dokunma İsteğe Bağlı |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Görüş Açısı: | Yatay 178 ° dikey: 178 ° |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Bağlayıcı: | Type-C/H-DMI |
| Güç kaynağı: | 100 ila 240V AC (DC 12V) |
| Kurulum: | Masaüstü veya duvara monte edilmiş |