19 inç Duvar Montajlı Çubuk Tipi Reklam Makinesi 1920x360 Android Tablet
| Boyut: | 19 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 11 |
| dokunmatik panel: | Kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Boyut: | 19 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 11 |
| dokunmatik panel: | Kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Anahtar Kelimeler: | Duvar montajlı tablet PC |
|---|---|
| USB ana bilgisayar: | USB ana bilgisayar 2.0 |
| Sim yuvası: | 4G Flow kartı |
| Ekran Boyutu: | 15,6 inç |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Boyut: | 18,5 inç |
|---|---|
| işlemci: | RK3399 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşletim Sistemi: | Android 6.0/8.1 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16B |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | K14 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Win7/10 |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1/2GB |