| Mevcut ekran boyutu | 32" |
| Sistem | |
| Android İşletim Sistemi (varsayılan) | Android 12.0 sürümü, 2G/4G RAM, 32G/64G ROM |
| Win İşletim Sistemi (seçenek) | Intel core i3/i5/i7, Bellek 8G/16G, Sabit disk 128G/256G/512G |
| Dokunmatik ekran (seçenek) | |
| Dokunmatik türü | 10 nokta dokunmatik |
| Dokunmatik sensör | Kızılötesi dokunmatik |
| Dokunmatik yüzey | 4mm temperli cam |
| Tepki süresi | 2ms |
| Panel Özellikleri | |
| Panel türü | TFT LCD |
| Diyagonal En Boy Oranı | 16:09 |
| Fiziksel Çözünürlük | 1920x1080 veya 3840x2160 |
| Görüş Açısı | Y178°/D178° |
| Ekran rengi | 16.7M |
| Piksel Aralığı (mm) | 0.630x0.630mm (YxG) |
| Arka Aydınlatma türü | WLED |
| Tepki süresi | 6ms |
| Kontrast | 5000:01:00 |
| Parlaklık | 450cd/m2 |
| Ömrü | >50.000 saat |
| Diğerleri | |
| Hoparlör | 2*5W |
| İnternet | WIFI, RJ45 |
| Arayüz | 2*USD2.0 |
| Görünüm | |
| Renk | Siyah/Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Metal kasa SPCC + Temperli Cam |
| Kurulum | Ayaklı |
| Aksesuarlar | Uzaktan kumanda, güç kablosu |
| Sertifikalar | CE, RoHS, FCC, ISO9001, CCC |
| Güç | |
| Güç Kaynağı | AC100-240V, 50/60Hz |
| Maksimum güç tüketimi | ≤220W |
| Bekleme güç tüketimi | ≤1W |
| Çalışma Ortamı | |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C~50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Çalışma Nemi | 85% |
| Depolama Sıcaklığı | 85% |
| Detaylı Fonksiyonlar | |
| Video formatı desteği | MPEG1/MPEG2/MPEG4/ASP/WMV/AVI |
| Görüntü formatı desteği | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Ses formatı desteği | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Görüntü Çözünürlüğü | 1080p, 720p, 480p ve birden fazla çözünürlüğü destekler |
32 inçlik büyük boyutlu tasarım, reklam içeriğini görüntülemek ve tanıtım etkisini artırmak için yeterli alan sağlar.
1920x1080 (Full HD) ve 3840x2160 (4K UHD) çözünürlükleri destekleyerek reklam görsellerini net bir şekilde sunar ve izleyicinin dikkatini çeker.
178° ultra geniş görüş açısı tasarımı ve yüksek kontrast, resmin katmanlanmasını artırır ve müşterilerin reklam içeriğini herhangi bir açıdan net bir şekilde görebilmelerini sağlar.
Etkileşimli reklam ekranı, kullanıcı sorgusu veya bilgi etkileşimi için uygun olan 10 noktalı kapasitif dokunmayı destekler.
Android ve Win sistemlerini destekler ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı sistemlerle eşleştirilebilir.
Ayaklı tasarım hem güzel hem de kurulumu kolaydır, alışveriş merkezleri, oteller, sergi salonları, havaalanları, istasyonlar ve diğer yerlerde geniş çapta kullanıma uygundur.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()