Android 11 5.45 Inch El POS Terminalı 58mm Termal Yazıcı NFC WiFi USB Bağlantısı ve 32GB/64GB Bellek En İyi
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Model Numarası: | N1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM Hopestar |
| İşlemci: | MT8766V/WB4 |
| Veri deposu: | 2/3/4GB |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Model Numarası: | Rs623 |
| Ürün Durumu: | Yeni |
| İşlemci Ana Frekansı: | 2.0 GHz |
| Boyut: | 24 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| sistem: | Android 12 |
| Veri deposu: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Model Numarası: | I9 POS hepsi |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç, 11.6inch 15 inç 15.6inch isteğe bağlı |
| İşlemci: | Çift çekirdekli N2840 Çift İşaretli 2.16GHz İşlemci |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | i3 |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Kulaklık: | 3,5mm kulaklık |
|---|---|
| Dış çerçeve: | ahşap çerçeve |
| İşlemci türü: | RK3576/RK3588 Sekiz çekirdek |
| Düzenlemek: | VESA duvar montajı 75*75/100*100 |
| Ekran Boyutu: | 32 inç |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 2GB+16GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |