Temel Özellikler
| Sistem | |
| CPU | RK3566 Dört çekirdek korteks A55 |
| RAM | 2GB |
| İç bellek | 16 GB |
| Çalışma sistemi | Android 11 |
| Görüntüle | |
| Panel | 28 inçlik ekran |
| Karar | 1920*1080 |
| Görme açısı | 178°/178° |
| Görüntüleme modu | Siyah, IPS. |
| Kontrast oranı | 1200 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 tipi |
| Görünüm oranı | Çubuk ekranı |
| Ağ | |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M Ethernet |
| Dondurma diş | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | |
| USB Host x3 | USB 2.0 |
| USB OTG | USB OTG |
| SD kart yuvası | SD/MMC kart yuvası |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Güç Jack | DC girişi |
| RJ45 | Ethernet |
| Medya oyunu | |
| Video biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264VC1, RV ve TV, 4K'ye kadar destek. |
| Fotoğraf | jpeg |
| Diğerleri | |
| VESA | Duvar monte |
| Dil | Çok dilli |
| Güç tüketimi | 24W |
| Aksesuarlar | |
| Adaptör | Adaptör, 12V/3A |
| Kullanıcı kılavuzu | - Evet. |
28 inçlik ekran
28 inçlik bir çizgi ekranla, daha fazla görüntü içeriği sağlanabilir. Uzun ekran çizgi reklam ekranını destekleyebilir.Eşsiz tasarım aynı anda daha fazla ürün resmi ve fiyat içeriğini gösterebilir.
![]()
1920x1080P HD çözünürlük
Ekipman 1920x1080 yüksek çözünürlüklü bir çözünürlükle donatılmıştır, metin, resim ve video içeriğini net bir şekilde görüntüleyebilir, daha fazla ayrıntı gösterebilir,ve reklam içeriklerini göstermek için çok uygundur.
![]()
178° Geniş Görme açısı
IPS teknolojisinin kullanımı, kullanıcıların ekrandaki içeriği farklı açılardan görebilmelerini sağlayan 178 ° ultra geniş görüntü açısı sağlayabilir.IPS ekranı görme yorgunluğunu azaltır ve daha iyi bir göz koruma etkisine sahiptir.
![]()
RK3566 CPU
RK3566'nın kullanımı, dört çekirdekli Cortex-A55 mimarisinin bir işlemcisidir..2 + 16GB belleği ile, kullanıcıların kullanması için belirli reklam malzemeleri ve videoları saklayabilir.
![]()
Ekran alanını böl
Cihaz reklam içeriğinin serbest bölünmesini destekler, aynı anda video ve resimleri destekler ve aynı anda farklı video içeriğini oynatabilir.Reklam oynatmak için çok uygun..
![]()
İsteğe bağlı sistem
Android ve Win sistemlerini destekleyin, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre doğru sistemi seçebilirler.
![]()
Çoklu arayüz
HDMI, USB, MINI USB, SD kart, daha fazla harici cihaza bağlanmak için destekleyici cihaz gibi zengin arayüzleri destekler.ve kullanıcılar daha kullanışlı.
![]()
![]()
![]()
Paketleme destek özelleştirme, kullanıcılar kutu üzerinde logo etiketlerini özelleştirebilirsiniz.
![]()
24 inç taşınabilir bekleme Me TV LCD dokunmatik ekran canlı yayın makinesi
43 Inç Yer Durağı Android Wifi Reklam Kiosku Alışveriş Merkezleri Reklam Makinesi
10.1 Inç POE NFC Konferansı Android Tablet Etrafı LED Işık Çubuğu
8 inçlik POE NFC Duvar Montajlı Toplantı Odası Android Tablet
21.5 inç 8+128GB Win7/10 Sistem Duvar Montajlı Endüstriyel Tablet PC
55 inç Büyük Boyut Duvar Montajlı Reklam Tablet pc 1080P RK3566 Android Tablet