10.1 inç IPS Ekran 2.0MP Ön Kamera ve Android 6.0 Sistemi ile Tek Bir Dokunmatik Ekranlı PC
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Panel boyutu: | 10.1 inç |
| Maksimum çözünürlük: | 1280*800 |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Başvuru: | Kapalı |
| Panel boyutu: | 10.1 inç |
| Maksimum çözünürlük: | 1280*800 |
| Görüntüleme açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | Mini USB |
| Boyut: | 15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Sistem: | Android 13 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci İmalatı: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 15.6inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Boyut: | 9.7 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32/64 GB |