|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | HP156 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | $195.00 - $226.00 / Piece |
| Ambalaj bilgileri: | 15.6 inç reklam LED ekranı |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
15.6 inçlik ultra ince dokunmatik ekranlı PC, B2B ortamları için tasarlanmıştır, zarif tasarımı endüstriyel kalite güvenilirliği ile birleştirir. 8GB ROM, WiFi, RJ45 bağlantısı ile donatılmıştır,ve Ethernet üzerinden güç seçeneği, bu cihaz perakende, sağlık, üretim, konukseverlik ve kurumsal uygulamalar için istikrarlı bir performans sağlar.
Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, entegre bilgisayar birimi ve çok yönlü bağlantıyı tek bir ultra ince profilde birleştirir. Duvar montajı, tezgah, kiosk veya kontrol odası kurulumları için idealdir.
Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, daha iyi operasyonel verimlilik için hızlı ve doğru etkileşimleri sağlayan hassas kapasitif dokunmatik tepki sağlar.
WiFi, RJ45 Ethernet ve isteğe bağlı PoE ile bulut uygulamaları ve gerçek zamanlı veri aktarımı için mevcut kurumsal ağlara sorunsuz bir şekilde entegre olur.
Uzun süreli güvenilirlik için optimize edilmiş termal yönetim ve endüstriyel sınıf bileşenlerle sürekli kullanım için tasarlanmış.
| Sistem | Özellikler |
|---|---|
| CPU | RK3188, Okta çekirdek korteks A53, 1.6G |
| RAM | 1GB |
| İç hafıza | 8GB |
| İşletim Sistemi | Android 5.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalık kapasitif dokunuş |
| Görüntüle | Özellikler |
| Panel | 15.6 inçlik LCD panel |
| Karar | 1920*1080 |
| Etkin Alan | 344.16 ((H) x 193.59mm ((V) |
| Görme açısı | 85/85/85/85 |
| Kontrast oranı | 500 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görünüm oranı | 16:9 |
| Ağ | Özellikler |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 10M/100M Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Arayüz | Özellikler |
| Kart yuvası | SD kartı |
| USB | 3 x USB Anahtar |
| POE ile RJ45 | RJ45 |
| POE | IEEE802.3at/af |
| Kulaklık | 3.5mm kulaklık |
| Medya Oyunu | Özellikler |
| Video Biçimi | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263H.264, VC1, RV vb. (1080p'ye kadar) |
| Ses Biçimi | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf | JPEG |
| Aksesuarlar | Özellikler |
| VESA | 100*100mm |
| Konuşmacı | 2*2W |
| Kamera. | 2.0M/P Ön kamera |
| Çalışma sıcaklığı | 0-50°C |
| Dil | Çok dilli |
| Adaptör | 12V/3A |
| Kullanıcı Kılavuzu | - Evet. |