|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | WF1562T |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
| Fiyat: | Price can be nogotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 47x10x39cm |
| Teslim süresi: | 5~7 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
| Kategori | Özellik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Çözünürlük | 1920 × 1080 |
| Depolama Kapasitesi | 2GB/16GB |
| İşlemci | RK3288 Dört çekirdekli cortex A17 1.6Ghz |
| RAM | 2GB |
| Dahili Hafıza | 16GB |
| İşletim Sistemi | Android 8.1 |
| Dokunmatik Ekran | 10 Noktalı kapasitif dokunmatik |
| Panel | 15,6" LCD IPS panel |
| Aktif Alan | 359,5×223,8 mm (Y×V) |
| Ekran Modu | Normalde siyah, IPS |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (S/S/Y/A) |
| Kontrast Oranı | 700 |
| Parlaklık | 250cd/m² |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arayüz | Özellik |
|---|---|
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB Cihazı | Micro USB OTG |
| Güç Jakı | DC güç girişi |
| RJ45 | RJ45 |
| Kulaklık | 3,5 mm kulaklık |
| Özellik | Özellik |
|---|---|
| Video Formatı | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.263, H.264, VC1, RV vb., 4k'ya kadar destekler |
| Ses Formatı | MP3/WMA/AAC vb. |
| Fotoğraf Formatı | JPEG |
| Duvara Montaj Braketi | 100mm×100mm duvara montaj |
| NFC | 13,56M (Opsiyonel) |
| Düğmeler | GÜÇ/SES+/SES-/ÇAĞRI |
| Hoparlör | 2×2W |
| Kamera | 2.0M/P, Ön kamera |
| Mikrofon | Evet |
| Dil | Çoklu dil |
| Çalışma Sıcaklığı | 0–40°C |
| Aksesuarlar | Adaptör (12V/1A), Kullanım kılavuzu |