10.1 Inç RK3399 Duvarlı Akıllı Ev Kontrol Tableti, Etrafı LED Işıklı ve Android 13
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| İşlemci: | RK3399 |
| Sistem: | Android 13 |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| İşlemci: | RK3399 |
| Sistem: | Android 13 |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3188 Dört Çekirdek İşlemci, Saat 1.6 |
| Veri deposu: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 gb |
| İşletim sistemi: | Android 5.1 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Panel: | 15.6 "LCD IPS paneli |
| Ekran Kipi: | Normalde siyah, IPS |
| Mikro USB: | Mikro USB OTG |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Türü: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | İçeride |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Tepki Süresi: | 5ms |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü Arabirimi: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Panel: | 13.3 "LCD panel |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3399 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 1.5GHz |