21.5 inç Android Tablet PC WIFI RK3288 RK3399 4G Seçenek Duvar Montu
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Ağırlık: | 500 g |
|---|---|
| Kamera.: | 5MP ön kamera |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
| Anahtar Kelime: | Reklam Ekranı Android Tablet |
| Konuşmacı: | 2*5W |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1,10.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| RAM: | 2GB |
|---|---|
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |
| Processor: | RK3288 quad-core processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 7" |
| İşlemci İmalatı: | Tüm Kazanan |
| işlemci tipi: | Sekiz çekirdek |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 15" |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 8.1 |
| Veri deposu: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Garanti(Yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü Arabirimi: | USB |
| Kamera.: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56MHz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Karar: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Boyut: | 13.3 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| ROM: | 16/32GB |