RJ45 LCD 802.11b/g/n WiFi All In One Dokunmatik Ekran PC 2.0GHz 13 inç
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Sertifika Standardı: | CE RoHS |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | pencereler |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, LCD, diğer |
| İşletim sistemi: | Linux, Android, Windows, Diğer |
| Veri deposu: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Hafıza: | 16 GB |
| Karar: | 1280*800 |
| Boyut: | 14 inç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | Dört Çekirdekli Cor-Tex A17,1.8G, RK3288 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1/10.0 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Dahili bellek: | 16 GB |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | N2840 |
| sistem: | Windows/Android |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 32 GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Kamera.: | Ön kamera isteğe bağlı |
|---|---|
| işlemci: | A64 |
| Hafıza kapasitesi: | 2GB/4G |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |