Duvar montajı 12 Inch Android Tablet POS sistemi Wifi 10 nokta dokunmatik ekranla
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| İşlemci Ana Frekansı: | 1.6 GHz |
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| İşlemci Ana Frekansı: | 1.6 GHz |
| Kamera.: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56 Mhz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Karar: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü Arabirimi: | Mikro USB |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Muayene, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| işlemci tipi: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple colors (red for occupied, green for available) |
| Boyut: | 15 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3188 Dört Çekirdek İşlemci, Saat 1.6 |
| Veri deposu: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8 gb |
| İşletim sistemi: | Android 5.1 |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | MT6753 Octa-Core 1.6GHz; |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | MT6753 Octa-Core 1.6GHz; |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | Micro SD*1, USB Typec*1, USB-A*1, SIM kart*1, HDMI*1 |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | IPS HD800*1280 ; IPS FHD 1920*1200 |
| İşletim Sistemi: | Android 9.0 |