|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | 805 |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Price negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | Hediye Kutusu (Ambalajlı) : 29.7x24.6x6cm, 1.5kg |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini: | Ayda 50000 Adet / Adet |
805, 8 İnç IP68 Sağlam Endüstriyel Terminal Tablet, Su geçirmez, toz geçirmez ve kurcalamaya dayanıklı.
| Boyut | 230×146×20±2mm |
| Ağırlık | 670 g |
| LCD | 8 "IPS HD ekran, Çözünürlük 800*1280 |
| TP | Corning Gorilla III endüstriyel sınıf çoklu dokunmatik kapasitif ekran |
| Genişletme yuvası | 2 PSAM kart yuvası (4 PSAM kart yuvası özelleştirilebilir); 1 SIM kart yuvası (özelleştirilebilir çift SIM kart çift bekleme); 1 Micro SD(TF) kart yuvası |
| Arayüz | 1 * Type-C arayüzü, 1 * DC arayüzü, 1 * Type-A arayüzü 1 * RS485 Portu |
| Gösterge ışığı | Ağ göstergesi, şarj göstergesi |
| Klavye | Yanda üç adet özel fiziksel düğme F1 ~ F3 |
| GPS | 5m hata aralığı ile GPS(AGPS) |
| 4G (4G aramalarını desteklemez, arama yapmak için 4G mobil ve Unicom telefon kartlarını destekler) | TDD-LTE(B38/B39/B40/ B41) FDD-LTE(B1/B2/B3/B4/B7/B17/B20) |
| 3G | WCDMA(850/1900/2100MHz); |
| 2G | GSM/GPRS/Edge(850/900/1800/1900MHz) |
| WIFI | Wifi 2.4G+5G Çift Bant, IEEE802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth4.0 |
![]()
![]()
![]()
Kalite: Katı bir kalite kontrol sistemimiz var. Fabrikamızdan sipariş edilen tüm ürünler profesyonel bir kalite kontrol ekibi tarafından denetlenir.
Satış sonrası hizmet: Satış sonrası hizmet ekibimiz var, tüm sorunlar ve sorular satış sonrası hizmet ekibimiz tarafından çözülecektir.
MOQ: Küçük siparişleri ve karışık siparişleri kabul ediyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre, dinamik bir ekip olarak tüm müşterilerimizle bağlantı kurmak istiyoruz.
Deneyim: Dinamik bir ekip olarak, bu pazardaki 10 yılı aşkın deneyimimizle, müşterilerden daha fazla bilgi araştırmaya ve öğrenmeye devam ediyoruz, umarız bu pazarda Çin'in en büyük ve profesyonel tedarikçisi olabiliriz.
OEM: ODM/OEM kabul edilir.
Numuneler: Bu ürünün numunelerini kaynağından sağlıyoruz. Belirli zorluklar için lütfen bizimle iletişime geçin.
Üretim süresi: sipariş onaylandıktan sonra 7 iş günü içinde.