Duvar montajı 12 Inch Android Tablet POS sistemi Wifi 10 nokta dokunmatik ekranla
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| İşlemci Ana Frekansı: | 1.6 GHz |
| Kamera.: | Ön kamera |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 12" |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| işlemci tipi: | Dört çekirdekli |
| İşlemci Ana Frekansı: | 1.6 GHz |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 7 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| Kamera.: | Ön kamera, ikinci web kamerası, ön 0.3MP arka 0.3MP |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran boyutu: | 10.1" |
| İşlemci İmalatı: | MTK6737 A7 Quad Core |
| işlemci tipi: | A7 Quad Core |
| Kamera.: | Flaş ve Otomatik Odak ile 5MP+13MP |
|---|---|
| Frekansı destekleyin: | 13.56 Mhz |
| İşletim Sistemi: | Android 7.0-8.0 |
| Ağ: | WiFi, GSM, 4G, 3G, Destek 2G, 3G, 4G ve WiFi |
| Karar: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Model Numarası: | S6 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android, Windows |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Windows, Android |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Görev: | NFC, Parmak İzi Kimliği, QR Kod Tarama vb. // |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | 1*Type-C şarj cihazı, 1*SIM kart yuvası, 1*tf kart yuvası, 1*kulaklık jakı, 1*rs485 bağlantı noktası |
| Kamera.: | 2.0+5.0MP, 2.0+8.0MP, 5.0+13.0MP |
| İşlemci İmalatı: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Çift Çekirdek A72) |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800, 1920x1200 isteğe bağlı |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45, SD Kart Yuvası, Type-C |
| Kamera: | 5MP/2MP ön seçeneği, 13MP/5MP/8MP arka seçeneği |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip 3399 2.0GHz |
| Ekran çözünürlüğü: | (daha yüksek isteğe bağlı) |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Dört çekirdekli |
| Model Numarası: | F1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | cnhopestar |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Android |
| Model Numarası: | HPI7 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Hafıza: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16GB DDR3 |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | LED, kapasitif dokunmatik ekran |
| İşletim sistemi: | Android, Windows |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü Arabirimi: | Mikro USB |