15.6 inç Çift Ekranlı Dokunmatik Tüm Bir POS Sisteminde Nakit Çekmece ve 58mm Printer 2GB RAM Süpermarket
| Model Numarası: | K11 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | K11 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | In-tel |
| Karar: | 1366*768 |
| Model Numarası: | A2 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| İşlemci: | İçi N2840/Rockchip |
| Karar: | 1366*768 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| İşlemci: | Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53,2.0g, RK3399 |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| İç bellek: | 16GB |
| İşletim sistemi: | Android7.1/9.0 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Panel: | IPS ekranı, su geçirmez |
|---|---|
| Kamera.: | Ön Kamera 5.0MP |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşletim Sistemi: | Android 8.1 |
| Türü: | Tablet PC, Endüstriyel Tablet |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | USB TİPİ C |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |