15.6 inç android 14 tablet pc duvar montajı dokunmatik ekran RK3576 Ticari Ekran
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| Görev: | SDK |
| Ekran Türü: | Yönlendirilmiş |
| İşletim sistemi: | 10 kazanmak |
| Model Numarası: | K17 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| İşletim Sistemi: | Windows, Android |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Ürün Durumu: | stok |
|---|---|
| geniş ekran: | - Evet. |
| Ekran boyutu: | 15.6" |
| Ekran Tipi: | IPS |
| Türü: | Taşınabilir Monitör |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü Arabirimi: | Mikro USB |
| Ekran boyutu: | 15.4 / 15.6 / 18.5 / 19 / 19.5 / 20/21.5 / 22/23/3.6 / 24 |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1024 x 768,1920*1080.1024 x 768,1680 x 1050 |
| Arayüz türü: | HDMI+VGA |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |
| Ekran boyutu: | 15.6 inç IPS |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI USB DC |
| Türü: | kapasitif |
| Ekran boyutu: | 3440*1440 4K |
|---|---|
| Renk: | Balck |
| Karar: | 4K 3840x1080@144Hz |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144HZ |