|
Ürün ayrıntıları:
|
|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı: | OEM or CNHOPESTAR |
| Sertifika: | CE,ROHS, FCC,ISO9001,KC,CCC |
| Model numarası: | V3L6R |
|
Ödeme & teslimat koşulları:
|
|
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
| Fiyat: | Price can be negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 68x17x53cm |
| Teslim süresi: | 2-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/P, Western Union, T/T |
| Yetenek temini: | 50000 adet/ay |
IPA 3440*1440 200Hz 35 inç Oyun Masaüstü Monitörü 1ms Yanıt Zamanı
4K Oyun Monitörü 35 inç Destek Duvar Montajı DP Girişi ile Masaüstü
| Adı | 35" 4K 120Hz 21:9 LED monitörü |
| Ekran boyutu | 35 inç |
| Panel | AUO M350QVR01.1 |
| Panel tipi | VA |
| Eğrilik | 1800 |
| Görünüm oranı | 0.88125 |
| Etkin alan ((H*V) | 819.408 çarpı 345.888 |
| Karar | 3440*1440 |
| Arka ışık tipi | E-LED |
| En yüksek beyaz parlaklık ((cd/m2) | 280 |
| En az beyaz parlaklık ((cd/m2) | 180 |
| Öntanımlı renk temppreture | 6500 |
| Karşıtlık | 2500:01:00 |
| Milyon | |
| Destek rengi | 16.7M |
| Renk | 0.95 |
| ölçek | 0.72 |
| Görme açısı (Uzaldır/ Dikey) | 178/178 |
| Yanıt süresi | 1M |
| Yenilenme hızı | 200 Hz |
| Pikselleşme | 0.2382*0.2402mm |