165Hz 144hz 24 Inch Gaming Desktop Monitor Bilgisayar DP Port HDMI Ekranı
| Ekran boyutu: | 24 inç oyun monitörü |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz 165Hz |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Ekran boyutu: | 24 inç oyun monitörü |
|---|---|
| Karar: | 1920x1080 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, DP |
| Yenilenme Hızı: | 144Hz 165Hz |
| AMD: | Destek G-Sync, Free-Sync |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 10.4 İnç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1024x768 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 10.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Karar: | 1280x800 |
| Arayüz türü: | VGA HDMI DC (DVI, USB isteğe bağlı) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 12.1 inç |
|---|---|
| Renk: | Siyah ya da beyaz |
| Karar: | 1024x768 |
| girişler: | VGA |
| İsteğe bağlı girdiler: | AV, DVI, BNC, DP, USB, TV, Hoparlör mevcut |
| Ekran boyutu: | 20 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1600x900 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Ekran boyutu: | 18.5 inç genişliğinde ekran |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz |
| Karar: | 1366x768 |
| Arayüz türü: | USB, HDMI, AV, DVI, VGA |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Model Numarası: | B1 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Model Numarası: | 6000 |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| İşlemci: | MTK6739 |
| Veri deposu: | 1 GB/2 GB |
| Model Numarası: | I1s |
|---|---|
| menşei ülke: | Çin |
| brand name: | OEM |
| Doğum yeri: | Guangdong, Çin |
| Özel özellik: | Destek Özelleştirme |
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Okta çekirdeği |
| İşlemci ana frekansı: | 2.0ghz |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | DC |
| Sürücü arayüzü: | USB |
| Kamera: | Ön kamera |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | Mikro USB |
| Sürücü arayüzü: | USB 3.0 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |