| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci: | RK3566 |
| Sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32GB |
| Kamera: | Ön kamera 2mp |
|---|---|
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280x800 |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 18,5" |
| işlemci üretimi: | Rockchip |
| işlemci türü: | Dört Çekirdekli Korteks A17,1.8G, RK3288 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |