Hopestar 1.5GHZ 1GB 10 Inch Android Tablet PC / Duvar Montajlı Dokunmatik Ekran Bilgisayarı
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Kamera: | Ön kamera |
|---|---|
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
| Ekran Boyutu: | 10.1 " |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| İşlemci türü: | Octa-Core, A53,1.5G |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| şarj arayüzü: | tescilli |
| Sürücü arayüzü: | USB 2.0 |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parça, onarım |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü Arabirimi: | USB HDMI RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera.: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 10.1" IPS screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core cortex A17,1.6G |
| Display resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Boyut: | 14 inç IPS ekranı |
|---|---|
| Kamera.: | dürbün kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288, RK3399 İsteğe bağlı |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1920x1080 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 15.6inch |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3399 |
| İşlemci türü: | 6 Çekirdek |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 Tip-C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci üretimi: | Rockchip |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB Tip C RJ45 |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı merkezi ve çevrimiçi teknik destek, yerinde eğitim ve muayene, ücretsiz yedek parçalar, dönüş |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| İşlemci: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.6g |
|---|---|
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Çalışma sistemi: | Android 8.1 |
| Dokunmatik ekran: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Boyut: | 10.1 inç IPS |
|---|---|
| İşlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| Dokunmatik ekran: | Kapasitif ekran |
| Çözünürlük: | 1280*800 |
| İşletim sistemi: | Android 9.0 |
| Sürücü arayüzü: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip Quda çekirdeği |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif ekran |
| Tip: | IPS |
|---|---|
| Uygulama: | Kapalı |
| Görüş açısı: | 89/89/89/89 (l /r /u /d) |
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |