10.1 inç duvara monte dokunmatik ekranlı android tablet pc toplantı odası rezervasyon sistemi
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Boyut: | 14 "LCD panel |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| sistem: | Android 11 |
| PoE: | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Veri deposu: | 2 GB/4 GB |
| Ekran boyutu: | 8/10 inç |
| dokunmatik panel: | 10 noktalı kapasitif dokunmatik |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| ROM depolama: | 32GB/64GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3399 |
| sistem: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| Boyut: | 10.1 inç |
|---|---|
| işlemci tipi: | RK3399 |
| Veri deposu: | 2 GB |
| Hafıza: | 16 GB |
| Karar: | 1280*800 |
| Operating System: | Android |
|---|---|
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet business |
| Screen Size: | 10.1 inches |
| Touch: | 10-Point capacitive touch |
| System: | Android 14 optional |
|---|---|
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM card slot |
| Light Bar: | Four Sides Led Light Bar |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Storage: | 4GB+64GB |
| Arayüz: | USB / RJ45 / SD / Kulaklık SIM kart yuvası |
|---|---|
| şarj arayüzü: | USB Tip A |
| Dokunmak: | 10 noktalı kapasitif dokunuş |
| Ürün Durumu: | stok |
| Veri deposu: | 2GB/4GB |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
|---|---|
| Özellik: | Su geçirmez |
| şarj arayüzü: | DC |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Kamera: | Ön kamera/arka kamera |
| Boyut: | 10.1inch |
|---|---|
| İşlemci türü: | RK3288, dört çekirdekli korteks A17,1.8G |
| Veri deposu: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| İşlemci: | Dört çekirdekli rockchip |
|---|---|
| Hafıza: | 4GB+32GB |
| Destek Arayüzü: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Ağırlık: | 1.5kg |
| LED Işık: | 4 kenar ışık çubuğu |
| Boyut: | 10. İnç IPS |
|---|---|
| Kamera.: | 2MP Ön Kamera |
| işlemci: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| dokunmatik ekran: | Kapasitif Ekran |
| Karar: | 1280*800 |
| Görme açısı: | 89/89/89/89 (Sol/Sağ/U/D) |
|---|---|
| Parlaklık: | 350cd/m2 |
| Garanti: | 3 yıl |
| Veri deposu: | 2 GB |
| SD kart yuvası: | SD kart (maks 32GB) |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| Kamera: | Ön kamera |
| İşlemci İmalatı: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek Kapasitesi: | 2GB/16GB (4+32GB isteğe bağlı) |