18.5 inçlik TFT Android Reklam Oyuncusu / 0.297 mm Android Media Player PC
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Tip: | TFT |
|---|---|
| Başvuru: | İç mekan, dış mekan, otobüs, taksi, mağaza alışveriş merkezi |
| Panel boyutu: | 18,5" |
| Maksimum çözünürlük: | 1366*768 |
| Görüntüleme açısı: | V: 89 H: 89 |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve çevrimiçi Teknik Destek |
| İşlemci üretimi: | Rockchip RK3288 , Çift çekirdekli A72+dört çekirdekli A53 |
| Bellek kapasitesi: | 2GB+16GB |
| Dokunmatik ekran türü: | Kapasitif ekran 10 puan dokunuş |
| Boyut: | 15.6 İnç Android Tablet Bilgisayar |
|---|---|
| Uygulama: | ticari reklam ekranı |
| Parlaklık: | 250cd/m2 |
| Yanıt Süresi: | 5ms |
| Ethernet: | Destek |
| Ekran çözünürlüğü: | 1920x1080 |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 6.0 |
| Ürün Durumu: | stok |
| Ağırlık: | 2kg |
| Ekran Boyutu: | 17.3" |
| Garanti(Yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| senaryolar: | Profesyoneller için |
| İşlemci İmalatı: | RK3288 |
| Dokunmatik Ekran Tipi: | Kapasitif Ekran |
| Ekran çözünürlüğü: | 1280*800 |
| Kamera: | Ön kamera, ikinci web kamerası |
|---|---|
| Ürün Durumu: | stok |
| Ekran Boyutu: | 13.3 " |
| İşlemci üretimi: | Allwinner |
| İşlemci türü: | RK3368, Octa-Core Cortex A53,1.5G |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Garanti (yıl): | 3 yıl |
|---|---|
| Senaryolar: | Profesyonel için |
| Özellik: | Su geçirmez |
| Sürücü arayüzü: | USB TİPİ C |
| Satış sonrası hizmet: | Çağrı Merkezi ve on-line Teknik Destek, Yerinde Eğitim ve Denetim, Ücretsiz yedek parça, İade ve Değ |
| Boyut: | 15.6 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3568 |
| sistem: | Android 14 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |
| Boyut: | 21,5 inç |
|---|---|
| İşlemci: | RK3588S2 |
| sistem: | Android 13 |
| Veri deposu: | 4 cigabayt |
| ROM: | 32 GB |